14 Şubat 2013

Hepsiburada.com Bağış Diyorlar Ama Teslim Etmiyor Fatura Göndermiyorlar!

4 Ocakta 3 ürün sipariş ettim. Ürünlerin 2 si teslim edildi, ancak 3. sü, Yedikule Hayvan Barınağına bağış maması, 3 hafta sonra halen teslim edilmemişti. Ürünün iptalini ve ücret iadesini istedim birkaç kez. Müşteri Hizm. ile hem telefonla görüştüm hem web üzerinden yazıştım. İade talebimden 1 hafta sonra 31 Ocakta Ürününüz barınağa teslim edilmiştir mesajını gönderdiler.

Müşteri Hizm. ile gerek telefonla gerek mesajla defalarca görüşmeme rağmen ne iadeyi yaptılar ne faturamı gönderdiler ne de ürünün teslim edildiğine dair kargo bilgilerini verdiler. Sitelerindeki sipariş takibinde ürün halen beklemede görünüyor, çünkü kargo bilgilerini giremiyorlar, çünkü ürün yerine ulaşmadı.

Duygu 44 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Duygu U, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön