Hepsiburada.com Aynı Siparişte 2 Farklı Sorun.

Noyan Enis B. |

Hepsiburada.com'dan sürekli alışveriş yapan birisi olarak bu siparişte karşılaştığım sorunları buraya yazmadan önce müşteri hizmetleriyle sorunu çözmek istedim ama nafile. Bu siparişimde 7 farklı ürün verdim. Bunlardan bir tanesi Norton Security idi fakat tedarikçi firmadan tedarik edemedikleri ürün yüzünden bu ürünün para iadesini istedim. Bununla ilgili süreç 15.02.2016 tarihinde başlatıldı fakat hala bekliyorum ki benimle alakalı hiçbir durum söz konusu değil. Ne ürün bana geldi iade etmek istedim ne de ürün sipariş aşamasındayken böyle bir talebim oldu. Bana bilgilendirme maili geldi temin edilemeyeceğine dair ben de aradım ücret iadesi istedim fakat hala iade yok. Bu siparişteki diğer ürünüm ise bir çocuk kitabıydı. ABC yayınlarının 20,02 TL olan "Taşıtlar" isimli kitabı fakat bana gönderilen kitap Hobi yayınlarını "Renkler" isimli 4,55 TL olan bir kitabı. Bu duruma bir çözüm bulun.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  09:51

  Sayın Noyan B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde COD-650-18279 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri