Hepsiburada.com Aynı Günde Kargoda Olacak Ürün 6 Gündür Kargoya Verilmedi.

Saim S. |

4 Mayıs 2016 tarihinde sipariş ettiğim ürün aynı günde kargoya verilmesi gerekiyorken, bugün itibariyle hâlâ kargoya verilmedi. Web sitesi üzerinden 6 Mayıs'ta yaptığım şikayete cevap da gelmedi, müşteri hizmetlerini arayınca sistem güncellemesi olduğunu söylediler ve yardımcı olmadılar.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saim S.
  17 Mayıs
  13:06

  Hepsiburada.com müşteri hizmetleri 16 Mayıs tarihinde nihayet dönüş yaptı. 4 Mayıs'ta kargoya verilecek olan ürünün en erken 21 Mayıs'ta kargoya verilebileceğini söylediler. Bir de özür olarak 15 TL'lik komik bir hediye çeki tanımlamışlar. Hepsiburada.com sitesini kesinlikle tavsiye etmiyorum, uzak durun.

 • Saim S.
  13 Mayıs
  14:24

  Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturmama rağmen dönüş gelmedi. 9 gün geçti, hiçbir şekilde muhatap bulamıyorum. Bir süre daha sipariş durumum hakıında herhangi bir detay alamazsam ederse Hepsiburada.com'a dolandırıcılıktan ötürü dava açacağım.

 • Saim S.
  10 Mayıs
  13:09

  Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfasından 6 Mayıs'ta son mesajımı atmıştım zaten. Oradan cevap alamadığım için şikayetvar üzerinden şikayetimi bildiriyorum. Hala net bir yanıt verememeniz üzücü.

 • 10 Mayıs
  12:50

  Sayın Saim S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KAU-517-63292 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri