10 Mayıs 2016

Hepsiburada.com Aynı Günde Kargoda Olacak Ürün 6 Gündür Kargoya Verilmedi.

4 Mayıs 2016 tarihinde sipariş ettiğim ürün aynı günde kargoya verilmesi gerekiyorken, bugün itibariyle hâlâ kargoya verilmedi. Web sitesi üzerinden 6 Mayıs'ta yaptığım şikayete cevap da gelmedi, müşteri hizmetlerini arayınca sistem güncellemesi olduğunu söylediler ve yardımcı olmadılar.

Saim 32 Okunma

Cevaplar

 • Saim17 Mayıs 2016

  Hepsiburada.com müşteri hizmetleri 16 Mayıs tarihinde nihayet dönüş yaptı. 4 Mayıs'ta kargoya verilecek olan ürünün en erken 21 Mayıs'ta kargoya verilebileceğini söylediler. Bir de özür olarak 15 TL'lik komik bir hediye çeki tanımlamışlar. Hepsiburada.com sitesini kesinlikle tavsiye etmiyorum, uzak durun.

 • Saim13 Mayıs 2016

  Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturmama rağmen dönüş gelmedi. 9 gün geçti, hiçbir şekilde muhatap bulamıyorum. Bir süre daha sipariş durumum hakıında herhangi bir detay alamazsam ederse Hepsiburada.com'a dolandırıcılıktan ötürü dava açacağım.

 • Saim10 Mayıs 2016

  Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfasından 6 Mayıs'ta son mesajımı atmıştım zaten. Oradan cevap alamadığım için şikayetvar üzerinden şikayetimi bildiriyorum. Hala net bir yanıt verememeniz üzücü.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Mayıs 2016

  Sayın Saim S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KAU-517-63292 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön