Hepsiburada.com Aynı Gün Teslimat Yalanı!

Ufuk M. |

19.3.2016 tarihinde oğlum için, sürpriz yapmak amacıyla bir saat sipariş verdim, ürün sayfasında "aynı gün teslim" seçeneği vardı, vakit kaybetmemek için, bu hizmet için talep ettikleri ek ücreti de ödeyerek onu seçtim. Ama ne fayda bekle bekle "00:30" a kadar beklememize rağmen gelen giden olmadı, ertesi gün sistemlerinden şikayet yazmaya çalıştım, web sitelerinin o bölümü defalarca hata verdi ve bir türlü şikayet kaydı almadı. Bende müşteri hizmetlerini telefonla arayıp durumu bildirdim, "ürün daha çıkmamış sanırım, dilerseniz size kuryenin telefonunu vereyim konuşun" tarzı bir cevap verdiler. Şaka gibi, sorun sizin sorununuz ben niye kurye ile kargocu ile muhatap oluyorum, ürünü satmasını, hızlı teslimat için hizmet bedeli almasını biliyorsun ama iş ürünü ulaştırmaya gelince sonuç yok "aynı gün teslimat" seçeneği kullanmayı düşünenlere duyurulur, "bir daha düşünün", beceremiyorlar.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  14:27

  Sayın Ufuk M.

  Taleplerinizi üyelik hesabınıza giriş yaparak "Mesajlarım" bölümünde bulunan "Müşteri Hizmetleri Mesajları" ndan bize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Ufuk M.
  24 Mart
  14:12

  Aktardığınız web sayfasından işlem yapmaya çalıştığım zaman hata mesajı alıyorum.

 • 21 Mart
  10:40

  Sayın Ufuk M.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FGJ-176-50872 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri