Hepsiburada.com Aynı Gün Teslimat Gelmedi!

Yağız İlgaz D. |

23.01.2016 tarihinde 12:54'de aynı gün teslimat seçeneğiyle mlw221 Kingston kablosuz kart okuyucu sipariş ettim saat 14:50'de SMS ile siparişimin yola çıktığı bildirilip takip numarası gönderildi. Bütün gün adreste siparişimin gelmesini bekledim ancak ürün son teslim saati olan 23:00 geçmesine rağmen gelmedi.

4 kez Hepsiburada.com müşteri temsilcisine şikayetimi ilettim son olarak 24.01.2016'da saat 20:55'de kurye ile iletişime geçildiği kuryenin gün içerisinde mutlaka geleceği söylendi ve ürün yine gelmedi. Hepsiburada.com müşteri temsilcisi şikayetinizi ilettim demekten ve sizi oyalamaktan başka hiçbir şey yapmıyor agt adlı sorumsuz kargo firmasının muhatap olabileceğiniz hiçbir numarası yok.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ocak
  12:35

  Sayın ILGAZ D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MVQ-988-42194 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri