Hepsiburada.com Aynı Gün Kargoda Denilen Ürün 2. Günün Sonunda Halen Kargoya Verilemiyor!

Esra D. |

Hepsiburada.com' dan 19.10.2015 tarihinde aynı gün kargoya verileceği için saat 15:24' te aldığım ürün bugün 2.gün olmasına rağmen halen sipariş hazırlanıyor aşamasında kalmıştır. Firmadan gelen cevap ise "Ürün gönderiminde depo kaynaklı gecikme var, tedarik edilmiş olup paketlenme sürecindedir " şeklinde ve halen sipariş durumunda bir değişiklik bulunmamakta. Acil olan bir ürün olduğu ve Hepsiburada.com aynı gün kargo taahhüdünde bulunduğu için bu firmayı tercih etmiştim. Ne yazık ki sıradan bir çok site gibi bu site de gerçekleştiremeyeceği taahhütler vermekte ve konu hakkında bilgi sürecini de olabildiğince uzun tutmakta.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  16:02

  Sayın Esra D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NCI-208-67725 no’lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Esra D.
  22 Ekim
  15:12

  Merhaba, sipariş numaram 53898288' dir.

  Teşekkürler.

 • 22 Ekim
  13:44

  Sayın Esra D.

  Size yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.