31 Ekim 2016

Hepsiburada.com Aynı Gün Kargo Yapmıyor.

Hepsiburada.com üzerinden Huawei G8 marka ve model cep telefonu aldım. Ürünü aldığımda aynı gün kargo yazıyordu, ancak ürünü ertesi gün kargolandı. Destek talebi oluşturup, neden ertesi gün çıkardıklarını sordum, ısrarla destek maillerime hazır cevaplarla, siparişler butonuna tıklayınız, kargom nerede butonuna tıklayınız gibi cevaplar göndererek konuyu geçiştirmeye çalışıyorlar. Hepsiburada.com artık bitmiştir, sözde pazarlama yöntemleriyle müşteri memnuniyetini yok ediyorlar. Hiçbir siparişim aynı gün çıkmıyor. Ayrıca sizi muhatap alan kimse yok. Bir sorunuza 24 saat sonra cevap veriliyor, derdinizi anlatana kadar farklı bir siteden sipariş vererek ürüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürün yorumlarına tek yıldız vererek 3-4 tane yorum ekledim, kargo olayını yazdığım için yorumları da yayınlamadılar, yani o altta okuduğunuz yorumlar hep yalanmış.

İbrahim 135 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 02 Kasım 2016

    Evet sonunda hatanızı kabul edip, özür dileme zahmetinde bulundunuz, ama sizin aynı gün kargo yalanınıza inanıyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın İbrahim B. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MBJ-384-10187 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • İbrahim 31 Ekim 2016

    Hepsiburada.com üzerinden Huawei G8 marka ve model cep telefonu aldım. Ürünü aldığımda aynı gün kargo yazıyordu, ancak ürünü ertesi gün kargolandı. Destek talebi oluşturup, neden ertesi gün çıkardıklarını sordum, ısrarla destek maillerime hazır cevaplarla, siparişler butonuna tıklayınız, kargom nerede butonuna tıklayınız gibi cevaplar göndererek konuyu geçiştirmeye çalışıyorlar. Hepsiburada.com artık bitmiştir, sözde pazarlama yöntemleriyle müşteri memnuniyetini yok ediyorlar. Kesinlikle aynı gün kargo lafına kanmayınız, hiçbir siparişim aynı gün çıkmıyor. Ayrıca sizi muhatap alan kimse yok. Bir sorunuza 24 saat sonra cevap veriliyor, derdinizi anlatana kadar farklı bir siteden sipariş vererek ürüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürün yorumlarına tek yıldız vererek 3-4 tane yorum ekledim, kargo rezaletini yazdığım için yorumları da yayınlamadılar, yani o altta okuduğunuz yorumlar hep yalanmış.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön