Hepsiburada.com Aynı Gün Kargo Yanıltması!

Hande D. |

9 Ağustos Salı günü sitenizden, "Canped Belbantlı Hasta Bezi Büyük - (7x6)" siparişi verdim. "Gün içerisinde sipariş verildiği takdirde, aynı gün kargo ile gönderileceği” ifadesi vardı. Ancak, aynı gün parayı tahsil etmenize rağmen kargo, 1 hafta sonra geldi. İçinden motor yağı çıktı! 18.08.2016'da kargo iademiz tarafınıza ulaşmış. Değiştirme olmadığı için para iadesi yapılacakmış ancak şu anda değerlendirmedeymiş. O ne demek yahu? Hem yanlış gönderiyorsunuz hem de paramı mı vermiyorsunuz. Kendi hatanız yüzünden ben beklemek mecburiyetinde miyim? Üstelik istediğim ürünü de yollamıyorsunuz. Neymiş? Ürün değişikliği yapılmıyormuş. Ben zaten verdiğim siparişi istiyorum. Siz yaptığınız hatanın ceremesini, üyeniz olarak ben çekmek zorunda mıyım? Bugün içerisinde bir yetkili tarafından aranmazsam, elimdeki tüm belgelerle birlikte avukata gideceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  17:45

  Sayın Hande D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OOU-643-94114 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri