20 Ekim 2016

Hepsiburada.com Aynı Gün Kargo Vermiyor Ama İptal de Ettirmiyor.

Sipariş verirseniz aynı gün kargo ibaresi olan bir ürün aldım ve alırken 4 saat içinde aynı gün kargo yazdı. Gündüz verdiğim siparişi akşam kontrol etiğimde hala kargoya verilmediğini gördüm. Bana ertesi gün lazım olan bir ürün ve geç gelmesi durumunda işime yaramayacağından iptal etmek istedim. Ancak iptal etmeye çalıştığımda İptal edebileceğiniz statüde ürün bulunmamaktadır. Diye hata veriyor. Acaba kargo mu yapıldı diye kargo takip bakmaya çalışınca da aynı hatayı alıyorum. Bu kadar saçma bir şeyle karşılaşmamıştım. Hem ürünü söyledikleri tarihte yollamıyorlar hem de koskoca Hepsiburada.com bunun üzerine bir de siparişin iptalini engelliyor.

Abdullah 42 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 20 Ekim 2016

    Neyin hızından bahsediyorsunuz. Burada yaptığınız yanlışları kimse duymasın diye üyelik sayfasına yönlendirmeye çalışıyorsunuz. Peki hızınısı görelim. Ben size söylediğiniz sayfadan 19.10.2016 20:57:33 mesaj atmışım. 20.10.2016 01:39:43 yeni bir mesaj daha atmısım. Daha sonra cevap gelmeyince Sikayetvar.com dan şikayet kaydı olusturmusum. 20.10.2016 14:07:09 yani 18 saat sonra bana cevap veriyorsunuz. Bu kadar sürede zaten gün geçmiş ve ürün daha yeni kargoya verilmiş. Bir de cevap olarak ürün kargoya verilmiş yazıyorsunuz. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Benim asıl sorguladığım bir ürün daha kargoya bile verilmemişken, nasıl oluyor da iptal etmeye çalışınca İptal edebileceğiniz statüde ürün bulunmamaktadır diye hata veriyor. Hala bunun cevabını alamadım. Kaldı ki buradan çok daha hızlı cevap veriyorsunuz. Hızlı gönderi için şikayet açıyorum ve 18 saat sonra ccevaplanıyor. Bir mesaj için 18 saat bekleyen firmadan nasıl hızlı bir gönderi beklenebilir ki.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Abdullah P. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BJA-505-56951 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön