Hepsiburada.com Aynı Gün Kargo Diye Aldığım Ürünü Kargoya Vermedi.

Burak A. |

Kedime buradan perşembe günü bir mama siparişi verdim. Sitenizde yazan aynı gün kargo seçeneğine güvenerek aldım. Ne var ki ürünü aynı gün olarak yetiştiremediniz. Verdiğim adres iş adresim olduğu için cumartesi ve pazar günleri kurumum kapalı. o yüzden kargoyu hafta sonu teslim alamayacağım. Ayrıca pazartesi günü şehir dışına gideceğimden ve 1 hafta boyunca orada kalacağımdan ürünü hiçbir şekilde teslim alamayacağım. Bu yüzden gidip başka bir Pet Shoptan daha pahalıya ve yol parası da vererek mama almam gerekecek. Maddi kayba uğruyorum. Mağduriyetim sizin verdiğiniz söze güvenmem oldu. Sürekli tarafınızca mağdur edilmekten usandım artık.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  13:35

  Sayın Burak A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SQU-274-99647 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri