Hepsiburada.com Ayıplı Ürün Satıyor ve Bununla İlgili Yorumları Yayınlamıyor.

Tarık S. |

Hepsiburada (A***) mağazasından bir ürün aldım ve ürün ne resimdeki ile aynıydı ne de olması gerektiği gibi firmanın orijinal ürünüydü. Ben de bunu ürüne yorum olarak yazdım ama yayımlanmadı. Bir süre sonra tekrar denedim ve yine aynı şekilde. Daha sonra ürün sayfasına baktığımda sadece ürünü öven ve 5 yıldız verenlerin yorumlarının yayınlandığını gördüm. Bundan sonra bu siteden alışveriş yapacağımı ya da bir tanıdığıma önereceğimi sanmıyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarık S.
  02 Mayıs
  13:34

  Evet Hepsiburada nın bana Hepsiburada üzerinden göndermiş olduğu mesaja göre Hepsiburada size sahte ürün gönderdiğinde ürünün sahte olduğunu söylemeye hakkınız yokmuş. Eğer oradan alışveriş yapmak gibi bir hata yapar iseniz bilginiz olsun sizinde.

 • 02 Mayıs
  10:39

  Sayın Tarık S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FNK-118-65238 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri