11 Nisan 2016

Hepsiburada.com Ayıplı Ürün Satışı!

"Http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a7-16-gb-ithalatci-garantili--p-telcepsama7gr-g16" ürünü aldık.

Satışı hala devam eden bu ürün 4.5G uyumlu olduğunu görüyorsunuz ilan metninde, fakat gelen ürün 4.5G uyumlu değil.

Yaklaşık 1 haftalık yazışmaların sonucunda firmadan gelecek olan cevaba göre tarafımıza dönüş yapacaklarını işletmelerine rağmen ayıplı mal satan bu firmanın hala ayıplı mal satmasına izin veren ve mağduriyetimizi gideremeyen Hepsiburada ekibine teşekkürlerimi bir borç bilirim. Yaşayın, eksik de olmayın!

Yilmaz 199 Okunma

Cevaplar

  • Yilmaz28 Nisan 2016

    Bana tekrar; Sayın Yılmaz s. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde dfk-611-95702 No..'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. ” "gibi saçma sapan yazılar yazmayın çünkü oradada hiçbir şekilde geri dönüş yapmıyorsunuz"

  • Yilmaz28 Nisan 2016

    02.04.2016 tarihinde yaptığım şikayet hala sonuçlandırılmamıştır. Telefonu gönderdim; ne para iadesi yapıldı ne de telefon ortada yok. Allah Razı olsun sizden.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Nisan 2016

    Sayın Yılmaz S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DFK-611-95702 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön