Anıl B. Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkürler. Hepsiburada ilgili olmasını gosterdi urun iadesini kabul ettiler.

Hepsiburada.com Ayıplı Ürün İadesi Alınmıyor!

Anıl B. |

13 Aralık 2015 tarihinde Remington IPL 4000 model bir cihaz satın aldım. Cihaz ayıplı olarak tarafıma ulaştı. Cihaz atım yapmamakta. Atım konusunda sıkıntı çıkartıyor. Hepsiburada'ya durumu belirttiğimde ürünü iade almayacaklarını belirttiler. Cihazla ilgili ürünün ayıplı ürün olduğunu, TKK'ya göre ayıplı ürünlerde 6 ay içerisinde tüketicinin iade hakkını ve ürünün birebir değişim ve/veya ücret bedelinin iadesinin yapılması gerektiğini belirttiğimde yetkili servise yönlendirdiler. Bölgemde yetkili servis bulunmadığı için işlemlerin Hepsiburada'nın yapmasını talep ettim. Cihazı kendilerine gönderdim. Kendilerinden bu konuda bilgi alamıyorum. İade işlemlerinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Anıl B.
  18 Ocak
  11:35

  İlginize teşekkürler. Hepsiburada ilgili olmasını gosterdi urun iadesini kabul ettiler.

 • 18 Ocak
  10:45

  Sayın Anıl B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XDI-773-23089 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri