20 Mart 2014

Hepsiburada.com Ayıplı Ürün İadesi.

Adıma gönderilen ürünlerin bir kaç tanesi ayıplı olmasından dolayı iade kodu alınarak Yurtiçi Kargoya ürün iadesi yapılmıştır. Kargo şirketinde ürün takip numarasından teslim edildiği görülmektedir. Fakat Hepsiburada.com ürün hakkında sadece en az 10 kere araştırmak için kayıt yapıyor ve en sonunda Yurtiçi Kargo'ya beni yönlendiriyor.

Ürünün teslim alındığı bilgisini ilettiysem de hiç bir sonuca ulaşamıyorum, sürekli biz sizi arayacağız yada kayıt ediyoruz diye oyalıyorlar . Diğer ürünlerin eksik parçalarını bildirdiğime karşı bana halen ulaştırmıyorlar gereğinin yapılmasını talep ediyorum. Şuanda elimde olmayan ürünlerin taksitini ödemekte bulunuyorum.

Serdal 58 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Mart 2014

    Sayın Serdal O, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CKV-186-29396 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön