Hepsiburada.com Ayıplı Ürün İade Sorunu.

Cengiz T. |

Hepsiburada.com'dan 2 adet ayrı sipariş numaraları ile koşu bandı aldım. Servis kurulumlarını yaparken birinde hasarlar tespit etti ve tutanak tuttu. Tutanak 11.10.2014 (cumartesi akşamı) tarihinde tutuldu. Hepsiburada ve ithalatçı firma (Spor Dünyası) ile 13.10.2014 pazartesi tarihinde görüşerek geri iade işlemlerini başlattım.

Sistemden gönderi kodu alarak ürünü Yurtiçi Kargo ile gönderdim. Ürün teslim alınmadı denerek bana Yurtiçi Kargo tarafından iade edildi. Hepsiburada.com'u aradım ve yardımcı olmalarını istedim. Bana (Talep No: umu-548-24368) talep açıldı. Günlerce yazıştık, telefonla aradım. Bir sonuç alamadım. Servis raporlu ürünle ortada kaldım.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  15:50

  Sayın Cengiz T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UMU-548-24368 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri