24 Ekim 2014

Hepsiburada.com Ayıplı Ürün İade Alınmıyor!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Hometta markalı su ısıtıcısı ürünü 1 haftalık kullanım sonrasında paslanmıştır. Ürünün açıklamasında yazan paslanmak çelik ibaresi nedeniyle ürün ayıplı sayılmakta olup iadesinin alınması gerekmektedir. Fakat Hepsiburada.com 14 günlük iade süresinin geçmiş olması nedeniyle ürünü hiçbir şekilde kabul etmemektedir.

Tarafınıza gönderiyim kontrol edin dememe ve 1 haftadır sürekli şikayet kaydı oluşturmama rağmen dönüş sağlanmamaktadır. Koşulsuz iade reklamları sonrasında, ayıplı ürünün alınmaması ve hatta hiç ilgilenilmemesi Hepsiburada.com'a olan güveni zedelemiştir.

Gözde 403 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ekim 2014

    Sayın Gözde S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EZH-199-70835 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön