Hepsiburada.com Ayıplı Ürün İade Alınmıyor!

Gözde T. |

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Hometta markalı su ısıtıcısı ürünü 1 haftalık kullanım sonrasında paslanmıştır. Ürünün açıklamasında yazan paslanmak çelik ibaresi nedeniyle ürün ayıplı sayılmakta olup iadesinin alınması gerekmektedir. Fakat Hepsiburada.com 14 günlük iade süresinin geçmiş olması nedeniyle ürünü hiçbir şekilde kabul etmemektedir.

Tarafınıza gönderiyim kontrol edin dememe ve 1 haftadır sürekli şikayet kaydı oluşturmama rağmen dönüş sağlanmamaktadır. Koşulsuz iade reklamları sonrasında, ayıplı ürünün alınmaması ve hatta hiç ilgilenilmemesi Hepsiburada.com'a olan güveni zedelemiştir.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  13:13

  Sayın Gözde S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EZH-199-70835 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri