24 Ocak 2014

Hepsiburada.com Ayıplı Ürün 20 Gündür Değişmedi!

04.01.2014 tarihinde elime ulaşan Casper marka bilgisayar kasası ertesi gün gelen yetkili servisin bozuk olduğu raporuyla bin bir uğraş sonucu 09.01.2014 tarihinde Hepsiburada.com adlı şirkete değişim talebiyle geri gönderildi.

Ancak o tarihten bugüne yeni ürün elime bir türlü gönderilmedi, arayıp bilgi almak istediğimi söylediğimde , ben buraya not alıyorum aranacaksınız diyorlar ancak defalarca aramama rağmen böyle bir bilgilendirme geri dönüşü alamadım.

Hepsiburada.com un kaç senelik müşterisiyim bu durumu böyle büyük bir firmaya yakıştıramıyorum ayrıca reklamlarındaki gibi bir hizmette göremiyorum tarafıma acilen bu konu hakkında bilgilendirme talep ediyorum. Yoksa ürünü iptal edeceğim.

Melis 62 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Melis A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EKI-488-80145 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön