27 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ayıplı Malı Geri Almıyor!

Hepsiburada dan aldığımız baymak klimayı kargodan dış paketini kontrol ederek teslim aldık. Fakat ambalajı baymak servisi kurulum için geldiğinde açıldı ve ürünün hem iç ünitesinin hemde dış ünitesinin darbeli olduğunu farkettik.daha sonrasında problemimizi hepsiburadaya bildirerek iade etmek istediğimizi belirttik.

18.04.2013 günü yurtiçi kargoya teslim ettiğimiz ve 22.04.2013 günü hepsi buradaya ulaşan ürünü teslim alması gereken hepsiburada klimamızı 5 gündür teslim almıyor.İade için onay veren firmayı defalarca aramamıza rağmen kimse bir çözüm üretmiyor. Mağduriyetimizi dinleyen yok telefonda işlem yapıyoruz deniliyor ama 5 gündür çözüm yok!

Damla 110 Okunma

Cevaplar

  • Damla 30 Nisan 2013

    1765857 numaralı şikayetimde belirttiğim gibi hepsiburadadan aldığımız klimanın hasarlı çıktığını ve iade etmemiz için gönderi kodu vermelerine rağmen geri gönderdiğimiz ürünü teslim almadıklarını belirtmiştim. hepsiburada hem ürünü geri almadı hemde tarafımıza ÖDEMELİ olarak geri gönderdi. bu derece büyük bir firmanın bu kadar ilgisiz ve yardımcı olmayan bir müşteri hizmet ağı olduğunu görmek bizi hayal kırıklığına uğrattı!!!!! günde kaç defa aradığımızı artık sayamıyorum!!!bu kadar ilgisiz ve çözüm üretmeyen bir sistem hepsi buradaya yakışmıyor!!!klima aldığımıza alacağımıza bizi pişman ettikleri için teşekkür ediyoruz!

  • Damla 27 Nisan 2013

    hepsiburada com tarafımızdan yetkili servisin tutmuş olduğu 'yetkili servis hasar raporunu' istediğini belirtti.ürünün fotoğraflarını,yetkili servisin doldurduğu bütün belgeleri ürünü geri göndermeden hepsiburada coma ilettik.her gün arayarak ürünün durumunu ve neden teslim alınmadığını sorduğumuzda konuştuğumuz her müşteri temsilcisi bizden bu tür bilgileri istiyor.sanırım problemin çözümlenmesi için her temsilciye tek tek bu bilgileri iletmemiz gerekiyorki sorun çözümlenebilsin.sanırım hepsiburada kanuni cayma süremizin dolması için bizi bu tarz şeylerle oyalıyor.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Damla K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön