Hepsiburada.com Ayıplı Mal Satışı Yapıldı!

Hakan Ö. |

05,09,2014 tarihinde LG marka cep telefonu bana teslim edildi, eve gittiğimde telefonu açtığımda(sim kart takmadan açtım) 2013 yılına ait Vodafone mesajı çıktı. Hepsiburada.com'u aradığımda telefonu iade edin dedi. ben telefonu hediye ettim ve o anda eşime mahcup oldum ikinci el almışsın diye. Ben olayı fark etmesem sıfır diye satılacak, fark edilince iade edin diye bilgi geliyor bu kadar basit mi fark edilmezse sorun yok,fark edilirse iade al mantık bu mudur ? Bu tarz büyük kurumsal firmaların bu şekilde yaklaşmalarını hiç etik bulmuyorum. Tüketici haklarına başvurup sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ö.
  12 Eylül
  13:54

  yıllardır alışveriş yaptığım bir firmanın bu şekilde yaklaşım sergilemesi kabul edilir değildir. resmi olarak gerekli başvuruları yaptım zaten. bir daha alışveriş yapmayacağım.

 • 06 Eylül
  13:14

  Sayın Hakan Ö,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TYG-914-86527 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri