06 Eylül 2014

Hepsiburada.com Ayıplı Mal Satışı Yapıldı!

05,09,2014 tarihinde LG marka cep telefonu bana teslim edildi, eve gittiğimde telefonu açtığımda(sim kart takmadan açtım) 2013 yılına ait Vodafone mesajı çıktı. Hepsiburada.com'u aradığımda telefonu iade edin dedi. ben telefonu hediye ettim ve o anda eşime mahcup oldum ikinci el almışsın diye. Ben olayı fark etmesem sıfır diye satılacak, fark edilince iade edin diye bilgi geliyor bu kadar basit mi fark edilmezse sorun yok,fark edilirse iade al mantık bu mudur ? Bu tarz büyük kurumsal firmaların bu şekilde yaklaşmalarını hiç etik bulmuyorum. Tüketici haklarına başvurup sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Hakan 131 Okunma

Cevaplar

  • Hakan12 Eylül 2014

    yıllardır alışveriş yaptığım bir firmanın bu şekilde yaklaşım sergilemesi kabul edilir değildir. resmi olarak gerekli başvuruları yaptım zaten. bir daha alışveriş yapmayacağım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Eylül 2014

    Sayın Hakan Ö, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TYG-914-86527 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön