13 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ayıplı Çıkan Ürün Tamire Gönderildi!

Hepsiburada'dan fujifilm s4000 fotoğraf makinesi satın aldım, önce çantası ve hafıza kartı kutudan çıkmadı üstüne kutuda orijinallik hologramı yoktu, ve fujifilm TR garantisi olmadığını beyaz teknoloji diye bir servisin 2 yıl garanti verdiğini öğrendim. Ve cihaz kutudan ayıplı çıktı. LCD ekranında bariz şekilde 6 tane, 5i yakın olacak şekilde bariz ölü pikseller mevcuttu.

Eksik ürünleri göndermelerini bekledim geri yollamak için baktım gecikecek ürünü bir hafta içinde değişim talebiyle geri gönderdim. Ve en az 15 kez müşteri hizmetleriyle görüştüm ürünün değişim sıfır yeni ürünle değişeceğini bana teyit etmelerine rağmen ürünümü teknik servise onarıma yolladılar. Mağdurum.

Uğur 81 Okunma

Cevaplar

 • Uğur13 Şubat 2013

  Telefonda senli benli konuşan ve değişim raporunun nasıl hazırlandığınız bilmeyen firmanız derken birlikte iş yaptığınız 'beyaz teknoloji' ima ettim yanlış anlaşılmasın.

 • Uğur13 Şubat 2013

  Bana yolladığınız e-mail aşağıda. Bu çözüm değil .1. müşteriye fujifilm Tr. garantisi olmayan hologramsız ürün satıyorsunuz ve bunu sitede belirtmiyorsunuz. Ürün ithalatını ve servisini sağlayan Beyaz Teknoloji adlı firma ve bu firma ürün değişiminin nasıl yapıldığını bile bilmiyor. Son görüştüğümde raporu ne zaman yollayabileceklerini sorduğumda 'biz burada onarım yapıyoruz değişim raporu için aldığınız yere başcurun dyorlardı.' Bende raporu tekni servisin hazırlaması gerektiğini biliyorum.. Ama servis biz sadece onarım yapıyoruz diyor ve rapor dahi hazırlamayı bilmeyen bir teknik servisin onaracağı üründen ne kadar hayır gelir bilemiyorum. 25 tl fazla verip teknokask sigortası yaptırdım gerekirse o sigortayı devreye sokun ama bana bu servisi n onardığı daha doğrusu daha çok bozduğu fotoğraf makinesini yollamayın lütfen. Ben bu ürünü alırken sitede belirtmediğiniz için hologramsız yani FujifilmTr garantisiz olduğunuz bilmiyordum.. Lütfen değişim sürecini en kısa sürede tamamlayın ve birlikte ticaret yaptığınız telefonda senli benli konuşan ithalatçı ve teknik servis olan firmanıza değişim raporunun nasıl yapıldığını öğretin.. İilk kullanımdan itibaren LCD ekranda 6 tane ölü piksel olması değişim sebebidir. Yani enazından Fujifilm Tr. resmi servisinde öyle . 'Merhaba Mailinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmış olup konunun detayları tespit edilmiştir. Elektronik ürünlerin değişim / iade işlemleri teknik servis raporları ile yapılmaktadır. Ürününüz, bu raporun temini için teknik servise gönderilmiştir. Teknik servisten gelen rapor doğrultusunda işlemler yapılacaktır. Saygılarımızla Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Ekibi'

 • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2013

  Sayın Uğur K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Uğur13 Şubat 2013

  Makine servise ulaştıktan sonra çanta ve hafıza kartı tarafıma ulaştırıldı, belirtmeyi unutmuşum. Ama tekrar tekrar ilk kullanımdan lcd ekranda 6 tane ölü piksel olduğunu söylediğim ve ürününüz sıfır yeni ürünle değişecek dedikleri halde ürünümü onarıma yolladılar. Servis biz değişim değil onarım yapıyoruz diyor. Hepsiburada ile görüşünce klasik cümleleri ' durumu ilgili birime ilettik.' Hiç kullanamadığım ve 5 gün sonra 1. taksidini ödeyeceğim fotoğraf makinemin yenisinin en kısa sürede tarafıma iletilmesini tekrar tekrar tekrar rica ediyorum. Bu tür mağduriyetler can sıkmakla kalmıyor aynı zamanda, boş zamanımızdan çalıyor, sürekli takip etmek zorunda kalıyoruz. Mağaza müşteri temsilcileri durumu yetkili birimlere iletiyor vs.vs. ama sonuç almak için defalarca dövünmemiz mi gerekiyor. Lüften yapmayın müşteriyi bu kadar yorarsanız gün gelir bulamazsınız..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön