08 Mayıs 2014

Hepsiburada.com Ayıplı Buzdolabı Satıp, Geri Ödemedikleri Kargo Parası.

Yaklaşık iki ay önce aldığım buzdolabını arızalı olduğu servis tarafından onaylandıktan sonra iade ettim. Fakat iade işleminde kargo ücretim olan 30 TL geri ödenmedi. Kargo ücretimin iadesini talep ediyorum.

Not: Vereceğiniz Standart cevabınıza istinaden Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ile yaklaşık 1 aydır irtibat halindeyim. Sürekli verilen cevap (İade sistemde görünmediğinden işlem yapılamamıştır. İade sistemde göründüğünde Tezel Lojistik ile görüşülecek.) Yaklaşık iki ay oldu nasıl bir sistemle çalışıyorsunuz? Sisteminize yansıması ile ilgili ön gördüğünüz bir tarih var mı?

Yusuf 123 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Sayın Yusuf Serdar A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WPD-360-86039 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön