Hepsiburada.com Ayakkabının Sol Tekini Yollamadı!

Ugur P. |

2 al 1 öde kampanyasından 2 çift bot satın aldım. Ürünü teslim aldığımda Polaris botun bir çiftinin sol tekinin kutuda olmadığını tespit ettim. Müşteri Hizmetleri ile görüştüğümüzde iki çifti iade edip tekrar sipariş verecekmişim de ondan sonra ürünler tekrar yollayacaklarmış. Firma sanki hatalı olan bizmiş gibi davranıyor. Firma bir özür dileme erdemini bile gösteremiyor.

Alışveriş sırasında Hediye çeki kullandığım için firma botlar için ödediğimiz 59.90 lirayı değil de faturada geçen 46 lirayı ödemek istiyor. Hem firma hata yapıyor hem de zararı ben çekeyim. Yok öyle bir şey.

Firmadan hatalı gönderdiği ürünün (39 ) numara olanın gönderilmesini o yoksa da sepette bulanan botu göndermesini istiyorum.

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur P.
  26 Mart
  12:03

  Hepsiburada.com sorun çözmekten ve müşteri memnuniyetinden çok uzak bir firma.Aynı şeyleri tekrar edip duruyorlar.ürünü kontrol etmeden yollayan firma kendi hatasını müşterilerine çektiriyor.Ürünü artık daha da istemiyorum.Ürünün fiyatı 59.90 tl, hediye çekini kullandım diye 46 tl ödeyecekler.Teşekkürler müşterilerini mağdur etmeyi başardın Hepsiburada.com.

 • 26 Mart
  10:13

  Sayın Ugur P,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LPL-865-97645 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri