09 Eylül 2013

Hepsiburada.com Ayakkabımın Yanlış Numara Gönderildi!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum ayakkabımın birisi 43, diğeri 44 numara gönderildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda değiştirilebileceği söylendi. Gönderdim ancak "Kullanıcı hatası" diyerek bana geri gönderdiler. Bana zaten satış sözleşmesinde yazan 44 numara ayakkabı Sıfır kullanılmamış olarak gönderilmedi.

Kutusu açılmış kullanılmış ayakkabıyı bana sıfır diye sattılar ve şuan ürünlerini kabul etmiyorlar. Hiç bir şekilde de değiştirilmiyor. Tüketici hakem heyetine de gideceğim bu ayakkabı için. Her türlü yerde de hakkımı arayıp yasal yollara başvuracağım. Bana kullanılmamış kutusu açılmamış ayakkabı gönderilmesini istiyorum.

Yaşar 26 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yaşar İlter K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön