Hepsiburada.com Asus Dsl-x11 ADSL 2/2+ Modem Router.

Erhan Ö. |

Asus dsl-x11 ADSL 2/2+ modem router 24.09.2016 tarihinde kargodan teslim aldım ama çalışmadı. Ben de bildirdim çalışmadığını ve bana iade kodu verildi. Ben de iade kodu ile Yurtiçi Kargo'ya gittim. 6210***0481 iade kodunun geçersiz olduğu söylendi. Ben de tedarikçi adresine alıcı ödemeli,25.09.2016 tarihinde geri gönderdim ama tedarikçi kargomu teslim almadı. Şu anda da kargom geri geldi. Şu anda şubede ama ben geri gönderdikten sonra Hepsiburada'ya bilgi verdim. Kargo kodunun çalışmadığını ve kargo ile tedarikçiye geri gönderdiğimi talep No.: fhq-***3200 ile bildirdim ama bana hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Defalarca Hepsiburada'ya müşteri hizmetlerine yazı yazmama rağmen sorunum çözülmedi.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan Ö.
  10 Ekim
  09:05

  Hepsurada.com a 24.9.2016 bu tarihte müşteri hizmetlerine mesaj yazdım bana daha yeni geri dönüş yapıyorlar peki benim buradaki zararım ne olacak acaba

 • Erhan Ö.
  10 Ekim
  09:01

  Siz benimle dalgamı geçiyorsunuz nedir ben size ürünü teslim aldığım gün mesaj attım sizde iade kodu gönderdiniz ben de size daha kargo kodunun geçersiz olduğunu bildirdim ama siz ilgilenmediniz bile benim buradaki zararım ne olacak.

 • 10 Ekim
  08:49

  Sayın Erhan Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FHQ-794-83200 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri