09 Eylül 2014

Hepsiburada.com Asus Bilgisayarın Değişim Raporu Geldi ama Değişim Yapılmıyor.

10.07.2014'te şirketim adına satın aldığım Asus bilgisayar DVD sürücüsü bozuk olarak geldi. Asus'un merkeziyle irtibata geçtim, garantiden düzeltmek için bilgisayarı göndermemi istediler, gönderdim. DVD sürücüsü arızası için değiştirme kararı alınmış, 3 defa aradım, bilgisayarın ürün değişim (DOA) raporu anca 3 haftada gönderildi.

Hepsiburada.com'la görüştüm, DOA formunu taratıp [email protected]'a göndermemi istediler, gönderdim. Bir hafta ses çıkmadı tekrar aradım, e-mail gelmemiş diyerek tekrar göndermemi istediler, tekrar yolladım, mesajı aldıklarına dair onay aldım. Aynı olay bir kez daha gerçekleşti. Hala ses çıkmadı. Makinayı alalı 2 ay oldu, 1499TL ödedim ama bilgisayar yok.

Ertuğrul 1.397 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Eylül 2014

    Sayın Ertuğrul Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MAU-174-42547 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön