Hepsiburada.com Asus Bilgisayarın Değişim Raporu Geldi ama Değişim Yapılmıyor.

Ertuğrul Ç. |

10.07.2014'te şirketim adına satın aldığım Asus bilgisayar DVD sürücüsü bozuk olarak geldi. Asus'un merkeziyle irtibata geçtim, garantiden düzeltmek için bilgisayarı göndermemi istediler, gönderdim. DVD sürücüsü arızası için değiştirme kararı alınmış, 3 defa aradım, bilgisayarın ürün değişim (DOA) raporu anca 3 haftada gönderildi.

Hepsiburada.com'la görüştüm, DOA formunu taratıp callcenter@hepsiburada.com'a göndermemi istediler, gönderdim. Bir hafta ses çıkmadı tekrar aradım, e-mail gelmemiş diyerek tekrar göndermemi istediler, tekrar yolladım, mesajı aldıklarına dair onay aldım. Aynı olay bir kez daha gerçekleşti. Hala ses çıkmadı. Makinayı alalı 2 ay oldu, 1499TL ödedim ama bilgisayar yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  10:13

  Sayın Ertuğrul Ç,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MAU-174-42547 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri