Hepsiburada.com Artık Ürünlerim Başkalarına Teslim Edilmesin!

Elif Y. |

Hepsiburada sitesinden yaptığım ikinci alışveriş ve ikinci kez kargom Trabzon Akçaabat'a gönderiliyor. İlk kargom Ankara yerine Akçaabat'a gönderildi ve başkasına teslim edildi, şimdi 15 Mayıs itibariyle verdiğim sipariş kargo takibinden baktığımda yine Trabzon Akçaabat'a gidiyor. İlk alışverişimde defalarca kargo şubesine gittim defalarca telefon görüşmesi yaptım ve siparişi iptal ettirebildim. Şimdi yine aldığım ve parasını ödediğim ürünler Trabzon'a gidiyor ve tanımadığım birisine teslim edilecek.

Etiketler :

Geç Teslimat Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  13:09

  Sayın Elif Y.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan VGH-961-80327 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Elif Y.
  18 Mayıs
  12:52

  Defalarca müşteri hizmetlerine konu anlatıldı, 3 kere hepsğiburada nın sitesinden sorunumu bildirir mesaj attım ve bana atılan cevap budur. Telefonla tekrar arama gereği dahi duymayan bir firma ve talebimi bir türlü anlamayan çalışanları.

 • Elif Y.
  18 Mayıs
  12:50

  Cevap: Değerli Müşterimiz,

  talebiniz ile ilgili detaylı bilgi vermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.