Hepsiburada.com Artık Tüm Güvenimi Altüst Ettiniz!

Recep K. |

9 unda sipariş verdim, 12'sinde almaya gittim. Kolim açılmış ve içindeki telefon çalınmıştı. Bu süreç tamamlanmıştı. Geri ödemesi oldu. Buraya kadar bir sorun yok. Sonra Hepsiburada.com'a güvendiğim (!) için Hepsiburada'dan tekrar ayın 21.03.2016'da bir daha aynı telefonu sipariş ettim yine Aras.

23'ünde telefonu şubeden elden almaya gittim. Bu sefer tamamen boş çıktı kolim. İçinde telefon kutusu bile yok! Bomboş bir koli! Evet tamamen bomboş bir koli!

Yeter artık! Siz nasıl insanlar çalıştırıyorsunuz? Nasıl güveneceğiz size de kargo vereceğiz bundan sonra? Bunun 2.kez olması nasıl bir skandaldır!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep K.
  30 Mart
  12:26

  Hep ben arayıp bilgi alıyorum. Sürecin durumu ile ilgili bana uaşılıp acil bilgi verilmesini istiyorum! Yeter ya 1 haftadır ben beklemek zorunda değilim sizi ya!

 • Recep K.
  25 Mart
  12:13

  dün gün içinde1 dönüş sağlandı. gün içerisinde 2.dönüş yani tekrar bilgilendirme olacağı söylendi ama dönüş yapılmadı.

 • 24 Mart
  12:27

  Sayın Recep K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SHB-452-38864 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Recep K.
  24 Mart
  10:28

  79869024 sipariş numarası

 • 24 Mart
  09:10

  Sayın Recep K.

  Size yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri