Hepsiburada.com Artık Güven Kalmadı.

Lütfi Ö. |

Hepsiburada.com 2008 yılından beri hepsiburada.com ile çalışmaktayım,Geçen hafta 2 adet telefon aldım.Fiyat birgün önce 40 tl kadar daha uygundu, sabah baktım ücret artmış, bende bu site uzun yıllardır çalıştığım site dedim ve ürünü aldım, ürün aynı gün içinde, hatta bir kaç saate kadar 40 tl kadar ucuzladı.Mesaj attım bir kaç gün dönmelerini bekledim, sonra gelen mesajda durum içler acısı;

Ürünlerimizdeki fiyatlar, çalıştığımız ithalatçı ve tedarikçi firmalarımız tarafından belirlenmektedir; bu doğrultuda indirimlerin başlangıç ve bitiş tarihleri çalıştığımız ithalatçı ve tedarikçi firmanın fiyatlandırma politikası ile oluşmaktadır. "

Koskoca firma saatlik fiyat değiştiriyor.Artık bu firmaya güvenmiyorum.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Lütfi Ö.
  26 Ağustos
  11:19

  Gelen cevap bu; "Siparişiniz alışveriş sırasında geçerli olan ürün fiyatı üzerinden gerçekleştirilmiştir. Ürün fiyatlarında meydana gelen değişiklikler, tamamlanan alışverişler için geçerli değildir.
  Ayrıca, güncel olarak tüm elektronik ürün fiyatlarında farklı satış kanalları da olmak üzere değişme olması mümkündür. "

  Sorunum çözülmemiş olup, hepsiburada.com dan alış veriş yapacak arkadaşların bu kriterleri göz önünde bulundurmasını tavsiye ederim, yani yeri geldimi gün içinde fiyatlarda oynama yapıyorlar aman dikkat!!!

 • 25 Ağustos
  16:19

  Sayın Lütfi Ö,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XZW-256-61200 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri