10 Haziran 2016

Hepsiburada.com Arızalı Ürününün Parasını İade Etmiyor...

15 Mayıs 2016'da yaptığım avize alışverişim sonucunda ürünü evime monte ettirdim ve avize çalışmadı. Farklı elektrikçiler geldi vs. Ama yine de çalışmadığını gördük. Müşteri hizmetlerinden iade numarası alıp işlem açtırdım ertesi gün iade numaramla Yurtiçi Kargo'dan ürünü paketletip makbuzunu aldım gönderim işlemlerini tamamladım. 1 Haziran'da kargoya verdiğim ürünümden 1 hafta boyunca haber alamadım ve sürekli geçiştirildim 1 haftanın sonunda kargoya gidip öğrenmemi söylediler sorumsuzca ve üstelik hiçbir şeyden haberleri yok. Kargoya gittiğimde ürünün teslim alınmadığını ve geri gönderildiğini öğrendim hiçbir mesaj, arama olmadı ürünümü öylece geri göndermişler. Neredeyse on kez farklı zaman dilimlerinde görüşmeler gerçekleştirdim hiçbirinde bilgilendirilemedim hala ve ürünüm elimde kaldı hayatımda ilk defa bu kadar mağdur oldum tüketici haklarına şikayet edeceğim.

Zeynep 54 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep'in Teşekkür Mesajı24 Haziran 2016

  Burada şikayetimi belirttikten sonra biraz geç ve bekletilerek de olsa sorunum çözüldü. Bilginize. Geç ve sorunlu bi şekilde de olsa para iadem yapıldı. Teşekkür ederim.

 • Zeynep17 Haziran 2016

  Daha önce burda nasıl mağdur olduğumdan bahsetmiştim. İade yaptığım ürünü teslim almayıp kargoya geri göndermişti Hepsiburada.com. Buraya yazdıgım şikayetten sonra iletişime geçildi benimle. (ilgilenmiş gibi gözükmek için diye düşünüyorum çünkü hiçbir şekilde sorunum hala halledilemedi) Suçu yurt içi kargoya atıp ürünün iadesini tekrar yaptırdılar. Ve 5-6 gün geçti Yurtiçi Kargo beni aradı ve Hepsiburada.com un ürünü almadıgını artık iletişime bizim geçmemiz gerektiğini söyledi. Bozuk avizeyi almamak için ellernden geleni yapıyorlar. Düğün arifesindeyim evime aldığım avize bozuk çıkıyor ve bozuk ürünün sorumluluğunu hiçbir şekilde almıyorlar ben mağdur oldum. Elimde bütün fatura ve makbuzlar duruyor ben yasal işlem başlatacağım artık. Kimse bu siteden alışveriş yapıp benim durumuma düşmesin. Hakkımı kesinlikle helal etmiyorum. Sonuna kadar yasal yollardan hakkımı arayacağım.

 • Zeynep10 Haziran 2016

  Her seferinde yeni işlem açıp beni bi 48 saat daha beklemeniz gerek diye oyalanıyorum. Burada işlemi çözmüş gibi gözüküyorlar ama hala oyalamaktan başka bir şey yapılmıyor. Kesinlikle inanmayın. Bu mağduriyetim tüketici haklarına kadar gidecek, benim gibi mağdur olanlar haklarını arasın.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Haziran 2016

  Sayın Zeynep E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TNA-869-22739 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön