07 Ocak 2014

Hepsiburada.com Arızalı Ürünün Garanti Sorunu!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum(Samsung hm 1500) bluetooth kulaklık arızalı çıktı,
ulaşım sorunundan dolayı 7 günlük iade süresini atlattım fakat garantili ürün olduğu için sorun olmaz diye düşünmüştüm ama yanılmışım gittiğim Samsung yetkili servisi bana Hepsiburada tarafından ürünle beraber gelen faturanın geçersiz olduğunu ve bu fatura ile işlem yapıldığı takdirde hiç bir işlem yapılmadan ürünümün tekrar iade idileceği söylendi.

Hepsiburada.com müşteri temsilcisi ile görüşmemde ise faturamın düzeltilip(kaşe ve imza)tarafıma gönderileceği söylendi.Şunu belirtmek isterim sipariş alırken peki neden fatura adresi alınıyor ve bize fatura diye gönderilen o kağıt parçaları ne işimize yaracak acaba?

Ercan 59 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Ocak 2014

    Sayın Ercan B, Ürün ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura mali değer taşımaktadır. Ürünü, faturasını ve garanti belgesini teknik servise yönlendirdiğinizde işlem yapmakla mükelleftir. Fatura talebiniz Arşiv departmanına iletilmiştir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön