06 Nisan 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürünümü Değiştirmiyor!

HB üzerinden aldığım sata2 ssd diskim 2 ay önce bozuldu. firma ürünü garantiden değiştirip tarafıma gönderdi. gelen ürünün yazma hızının normalinden 3 kat daha yavaş olduğunu kendilerine ekran görüntüleri ve belgelerde defalarca kanıtladım.

Ürünün adı internette aratıldığında ürünün yazma hızının sata2 üzerinden 250-270 mb olduğu görülecektir. Benim ürünüm 90mb/sn yazma hızına sahip, oldukça yavaştır, bu disk yavaş olduğu için paramın karşılığını alamadım, 2 aydır yedek harddiskim ile çalışmaktayım, ticari ve manevi kaybım mevcut.

Kendilerine yazma hızının yavaş olmasını bir arıza olduğunu 3 defa ispatlamama rağmen servisleri ürünümü değiştirmiyor. Sorunsuz ürünle değişimini talep ediyorum.

Faruk 52 Okunma

Cevaplar

 • Faruk16 Nisan 2013

  Arızası giderilemeyen ürünümüm para iadesi yapıldı, teşekkür ederim.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Nisan 2013

  Sayın Faruk Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Faruk06 Nisan 2013

  Sorunumun nasıl çözüme ulaştırıldığını açıklayınız, gene sorunlu ve yavaş SSD'yi gönderdiniz. Tarafınızdan herhangi bir e-posta almadım.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Nisan 2013

  Sayın Faruk Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön