17 Mayıs 2016

Hepsiburada.com Arızalı Ürünü Karıştırdı!

02.07.2015 tarihinde satın almış olduğum intex dört katlı çift kişilik Queen Deluxe yatak - 66958 07.02.2016 tarihinde elime ulaşmış ve 23.02.2016 tarihinde sol yanından bombe yaparak hava kaçırmaya başladığı Hepsiburada.com' a bildirilmiştir. Ürün tamir edilip gönderilmiş. (kargo problemleri yanlış adreslere gönderme ve saatlerce telefonda dert anlatmayı bir kenara bırakırsak). Ürün karıştırılarak başka bir yatak gönderilmiştir.

Benim verdiğim ürünün hava kaçıran yeri ile tamir gören yer tamamen farklıdır. Ürünün bir yatak olduğunu ve bu şekilde kabul etmek istemediğimi söyleyerek tam 3 defa geri göndermiş bulunmaktayım. Her seferinde aynı yatak geri gelmiştir. 3. gönderimde iade ya da değişim istememe rağmen "milim milim tarama yapıldı arıza yok" yazılarak geri gönderilmiştir. Bu şekilde profesyonellikten uzak. Ürünleri birbirine karıştıran bir sistemi kınıyor ve sorunuma çözüm arıyorum..

Alp 49 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Sayın Alp U. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EYZ-960-63167 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön