25 Nisan 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürünü İle İlgilenmiyor!

31.03.2013 tarihinde firmadan mikrodalga fırın sipariş ettim, ürün 04.04.2013 tarihinde ulaştı. Ürünün kutusunu açtığımda ürünün hasarlı olduğunu görerek 05.04.2013 tarihinde iade veya değişim için ürünü geri gönderme talebinde bulundum ve 06.04.2013 tarihinde ürünü geri gönderdim. Ürünü göndermem sonrasında 15 gün boyunca cevap gelmedi, 24.04.2013 tarihinde kargodan aldığım üründe hiçbir işlemin yapılmadığını, üründeki hasarın aynı şekilde devam ettiğini gördüm.

Bütün yaşananlar sonrası Müşteri hizmetlerini arayarak ürünü iade etmek istediğimi bildirdim. Ancak ürünü 7 gün içerisinde iade etmediğim için iade alamayacaklarını bildirdiler.
Hiç kullanamadığım ürünü artık iade etmek istiyorum.

Serdar 24 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 30 Nisan 2013

    Şikayetimi burada da belirttikten sonra kurumdan başvuruma cevap verilmiştir. Çağrı merkezi çalışanlarının gayretleri için teşekkür ederim. Ancak Ürün ile ilgili şikayetimde de belirttiğim üzere yetkili servislerin çalışmaları konusunda biraz daha takipçi olurlarsa müşteri memnuniyetinin artacağını düşünüyorum. Teşekkürler.

  • Serdar 27 Nisan 2013

    Burada yer alan şikayetime hemen cevap vermiş olsalar da, ki cevapları sorunumu çözmemektedir. Firmanın müşteri hizmetleri ve internet sayfasından yaptığım bildirimlere 3 gündür cevap alamamaktayım. Ayrıca ürünün tamiri ile ilgili olarak neden işlem yapılmadığı konusunda herhangi bir açıklama da yer almamaktadır. Saygılarımla

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Serdar D. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön