29 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürünü Değişime Gönderdim Garantisi Yok Deniyor!

Lacoste L27 marka ve model ayakkabıyı bir ay kadar kullanmadan sağ tekinin arka tarafında genişçe bir açılma oldu. Ürün için Hepsiburada.com'a iki kez iade başvurusu yaptım herhangi bir dönüş bile yapmadılar. Sonra şikayette bulundum ve tekrar iade başvurusu yapmamı istediler. Tekrar başvurdum, ürün gönderildi.

Ulaştığı gün iade reddedildi. Şu şekilde özensiz bir uyarı var: "Bildirilen Arıza: kullanılmış ürün garanti dışı geri gönder"

Ne olduğunu ben de anlamıyorum. Garanti varsa ve geçtiyse ilk iki başvuruma cevap vermediği için firma yüzünden geçti. Başka sorun varsa nedir anlamadım. Bir de ürün teslim alınmadan iade reddi yapılmış gözüküyor, henüz kontrol etmeden reddedildiğini düşünüyorum.

Gökhan 52 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı31 Ağustos 2013

    Geç ve garip bir şekilde de olsa ücret iadesi yaptılar. Teşekkür ediyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Sayın Gökhan G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön