07 Eylül 2013

Hepsiburada.com Arızalı Üründen 3 Haftadır Ses Yok!

Benim aldığım LG Optimus 4x HD modeli daha bir haftalıkken arızalı çıktı beni ilk önce LG'ye yönlendirdiler fakat ürün LG'nin değilmiş! başka bir firma güvencesini veriyormuş bir hafta böyle kaybettim.

Sonra ürünü Hepsiburada.com'a gönderdim 16.08.2013 tarihinde telefon ellerine ulaşmasına rağmen ürünü 23.08.2013 tarihinde kayda geçtiler. Ben ürünüm daha 30 günlük dahi olmadığı ve direk değişim istediğimi Hepsiburada.com'a mail, dilekçe ve sözlü olarak ifade etmeme rağmen ürün 02.09.2013 tarihinde teknik servise yönlendirilmiş ve hala bir sonuç alamıyorum.

Hepsiburada.com müşteri temsilcileri benle dalga geçer gibi 23.09.2013 kadar bana ulaşacağını söylüyorlar. 2 haftalık cihaz 3 haftadır Hepsiburada'da ve bir sonuç yok.

Oğulcan 104 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Oğulcan D. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön