31 Ocak 2014

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Tamir Edilmedi

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Huawei marka telefon 3 kez arızaya gittiği halde arızası giderilmeden geri geldi, 3 üncü seferinde bana söylenen garanti kapsamı dışında arızası var 128 tl ücret talep edildi.

Bu nasıl iştir ben bu telefonu iade etmek istiyorum arızalı ürün kullanmak istemiyorum 10 seneden beri alışveriş yapıyorum ilk defa başıma böyle bir şey geldi, 2 sene garantisi olan telefon nasıl olur da garanti dışında arızası çıkar, benim suçum ne, Hepsiburada'ya güvenmek mi?en kısa zamanda çözüm istiyorum.

Zeki 110 Okunma

Cevaplar

  • Zeki03 Şubat 2014

    hala bir sonuç çıkmadı arızalı telefon satıyorsunuz suçlusu biz oluyoruz nasıl olacak bu iş bu nasıl mantık

  • Zeki01 Şubat 2014

    garantili ürün için hala 128 tl para talep ediliyor telefonun çekmemesi nasıl olurda garanti kapsamı dışında oluyor

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sayın Zeki A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PQP-304-80623 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön