09 Nisan 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Tamir Edilmeden Aynen Geri Geldi!

19.03.2013 tarihinde sipariş ettiğim 4 adet monitörden biri arızalı bir şekilde geldi. Ürün resmen ortadan ikiye katlanmış gibi zorlanmış. Formu bile bozulmuş monitör kasasının. İade aldılar, 2 gün iade kodu bekledik, 15 gün servisten gelmesini bekledik. Güya hızlı gönderiydi 5 günde siparişin gelmesini beklemiştik.

22 gündür bu ürünü temin etmeye çalışıyorum. Tamir edip servisten tamir edilmiş çalışan ürün gelecek diye beklerken ürüne hiçbir müdahale yapılmamış. Aynı bozuk ürün aynı bozukluğuyla gönderdiğimiz gibi geri kargolanmış onca günün ardından. Lütfen bu ürün biran önce alınsın ve yenisi teslim edilsin, tamir süresi beklemek istemiyorum.

Nihade 42 Okunma

Cevaplar

  • Nihade 02 Mayıs 2013

    Hiç bir şekilde iletime geçilmedi 20 gündür. Hala uğraşıyorum..

  • Nihade 11 Nisan 2013

    Herhangi bir dönüş olmadı malesef..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Nihade Ş. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön