19 Mart 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Gönderildi!

Hepsiburada.com'dan 25 şubatta bir digital piyano aldım.Ürün hemen geldi ancak bozuktu.Her açılışında farklı bir ses veriyordu yada hiç ses çıkmıyordu.Hemen değişime gönderdim. Bugün göndereli tam bir hafta olmasına rağmen hala ürün serviste diye mesaj çıkıyor. Piyano sıfır ve bozuk çıktı, ne servisi, yenisi ile değiştirin diyorum ama sürekli ürününüz hakkında en kısa zamanda bilgilendirileceksiniz mesajı otomatik olarak geliyor. Müşteri hizmetleri hiç iyi çalışmıyor. Hizmet ürün satıldıktan sonra bitiyor. Satış sonrası oluşabilecek problemlerle hiç ilgilenilmiyor ve şikayetlere cevap verenlerin konu hakkında en ufacık bir bilgisi yok.

Rezzan 38 Okunma

Cevaplar

 • Rezzan 21 Mart 2013

  19 Mart sabah 9:30da buraya konu hakkında şikayetimi yazmıştım.Sonrasında firma sorunumun hızlı şekilde çözüleceğine dair önce buraya cevap yazdı.Sonrasında da 20 Mart sabahı beni Funda hn.diye biri arayıp konu hakkında bilgi aldı.Hemen ilgileneceğini ve gün içinde beni bilgilendireceğini söyledi.Bütün gün bekledim kimse aramadı,akşamüstü çıkan numaradan Funda h.ı aradım.Konuyu tamamen unutmuştu.Araştıracağını,bugün sabah arayıp bilgilendireceğini söyledi.Sabahtan beri aramadığı gibi ben arayıncada telefonumu meşgule atıp hattını da muhtemelen kapadı çünkü sürekli meşgul.Lütfen sadece şunun cevabını verin;zaten sıfırı bozuk bir piyanoya hangi servis nasıl bir rapor verecek?Neyi bekliyorsunuz

 • Rezzan 19 Mart 2013

  bana müşteri hizmetlerinizden mail adresime az önce 3.cü gönderi numarası geldi.ama ben ürünü size geri göndereli tam 1 haftayı geçti.bugün 8.gün.bu bir kamera şakası olmalı.daha kimsenin birbirinden haberi yok.ben ürünü size gönderdim.siz bana değişim yapıp tekrar göndereceksiniz onu bekliyorum.Bilmem anlatabiliyormuyum?

 • Rezzan 19 Mart 2013

  bende birazcık anlayış bekliyorum ama ve madur olan benim siz değil.önümüzdeki hafta seyahate çıkacağım ve bir süre burada olmayacağım.Lütfen gitmeden sorunumu halletmenizi rica ediyorum.ürünümü bana yenisi ile değiştirerek neden hemen gönderemiyorsunuz anlamıyorum.Bu kadar zor mu?satın aldığım günün akşamı kargoya verdiniz demekki ürün elinizde olan veya hemen tedarik edebildiğiniz bir ürün.edemiyorsanız da bilgi verin yerine farklı bir ürün alayım.bana paramın karşılığını biran önce verin lütfen.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın Rezzan S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön