26 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Gönderdi!

Hepsiburada.com'dan navigasyon cihazı aldım. Paket sağlam ama cihaz söylediğim komutları algılayamıyor ve GPRS sinyali ortada yok. Bu nasıl bir firmadır ürünü kontrol etmeden bozuk cihazı yolluyor, arızalı ürün yollandı dediğimde ses çıkarmıyor.

Aynı saat hemen kargoyla her şeyi eksiksiz yolladım. Bu ürünü tamir edip yollarlarsa biz tüketiciler neden internetten böyle sitelerden alışveriş yapalım ki?

Kızdığım diğer bir husus ise, bu sitenin ürün yorum kısmına arızalı ürün gönderdiler yazınca
yorumumu onaylayıp yayınlamadılar oysa ben ürünü alırken bu yorumları okuyarak ürünü almıştım işte bu işin büyük kısmı da bu. Aldığım ürünün para iadesini bir an önce beni oyalamadan ödemesini istiyorum.

İnan 63 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın İnan E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön