19 Nisan 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Değişimi!

Hepsiburada.com sitesinden aldığım media player arızalı olduğu için aynı gün kendi sitelerinden iade/değişim için başvuru yaptım. 5 gün içinde dönüş olmadığı için telefon ile aradığımda arıza kaydım olmadığı söylendi. Tekrar arıza girişi yapıp telefon ile arıza kaydımın görüldüğünü ve işleme alındığını teyid ettim. Teyidi veren kişinin adını ve saati kaydettim.

3 gün sonra tekrar aradığımda bana yine arıza kaydımın olmadığını söylediler. Kendilerine isim ve tarih vererek kontrol etmelerini söylediğimde ilgilenen olmadı. Şu an yapmış olduğum 5 ayrı iade/değişim işleminin hiçbirine işlem yapılmadı ve yapılmıyor. Bu sorunu yaşayanın tek ben olmadığımı anladım.

Oğuz 18 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Oğuz G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön