19 Eylül 2016

Hepsiburada.com Arızalı Ürün.

242****0 numaralı siparişimdeki tabletimin sol kenarının dokunmatiği çalışmıyor. 10 Eylül'de gönderdiğim tableti halen daha onarmadılar. 00020**** bildirim numarasında kargo alındı görünüyor ama yapılan hiçbir işlem yok. Lütfen en kısa sürede ürünü onarız tarafıma gönderin.

Ahmet 37 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet24 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, 24236340 nolu siparişinizde yer alan Piranha Aristo X TAB 8 GB 7.85" 3G Tablet ürünü ile ilgili işlemleriniz teknik servis bünyesinde devam etmekte olup, işlem süresi 20 iş günüdür. Bu süre içinde işleminiz kesin olarak sonuçlandırılacak ve tarafınıza geri dönüş yapılarak bilgilendirme sağlanacaktır. Ürününüzün takibini sitemizde "hesabım / kolay iade / başvuru takibi” bölümünden 200027357 bildirim / takip numarası ile takip edebilirsiniz. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Sürekli aynı cevap. Tabletim hakkında piranhayla iletişime geçtim seri numarasını istedi tabletin bilmediğim için bildirmedim Tableti gönderilen kargo numarasında olur dediler hepsiburada.comla iletişime geçin dedi Piranha yetkilisi Hepsiburada müşteri hizmetlerini aradım 24 saat içinde araştırıp bildireceğiz dendi fakat bu e-postayı 5-6 kez aynı şekilde aldım.

  • Ahmet20 Eylül 2016

    Piranha teknik servis takip kodu nedir ürünün?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Eylül 2016

    Sayın Onur U. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SCA-222-93326 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön