Hepsiburada.com Arızalı Ürün!

Murat T. |

10.04.2013 tarihinde hepsiburada.com'dan bir masa saati siparişi verdim.15.04.2013 tarihinde ürünü teslim aldım ama ürün kırık çıktı.Kargoya tutanak tutturup ürünü geri yolladım.Ürün bedeli kredi kartıma, kargo bedeli hediye çeki olarak hesabıma yattı.Aynı ürünü tekrar sipariş ettim (24.04.2013)ve ürün yine aynı yerinden kırık olarak yollandı (02.05.2013).

Yine yazışmalar başladı.Firma mail olarak takrar bir iade kodu yolladı.Bu kodla kargoya gittim ama kod geçersiz çıktı.Aradım durumu anlattım "size mail yoluyla bilgi vereceğiz" dediler. Şimdide tekrar "kargoya tutanak tuttur" diyorlar. 1 ay, 2 kırık gönderim, onlarca mesaj, arama. Sonuç? Muhtemelen tarafıma e mail olarak bildirilecektir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat T.
  11 Temmuz
  11:21

  Ben ilgili kurumdan \"size iki defa aynı kırık ürünü gönderdik özür dileriz ve muhakkak bu ürünün size sağlam olarak teslim edilmesini sağlayacağız\" demelerini beklerdim..

 • 07 Mayıs
  16:40

  Sayın Murat T,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız.

  Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx