31 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Arızalı Telefonum Bir Ay Ellerinde Kaldı İade Almıyorlar!

Samsung Galaxy Gio aldığımdan beri problemliydi; sürekli kendini kapatıyor, donuyor, takılıyor, kendi kendine tuşlara basıyordu. Sorunlu olduğu için gönderdim. Bir aydan fazla Hepsiburada.com'da kaldı. 20 iş gününü geçince müşteri haklarındaki iade hakkımı kullanmak istedim.

Her gün 2-3 kez müşteri hizmetlerine aynı konuyu uzun uzun anlatıyorum, müşteri hizmetleri not düşüp gönderi numarası veriyorlar, gidince tekrar reddedip yolluyorlar. Gelince kabul etmeyeceğimi, iadesinin hakkım olduğunu söylüyorum, sürekli gönderiyorlar ve kabul etmeyip durumu açıklıyorum, tekrar reddedip geri yolluyorlar. Bu sorunlu yasal işlem süresini dolduran ürünü tüketici haklarına göre iade ediyorum, onaylanmıyor.

Yusuf 36 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 03 Eylül 2013

    Hiçbir düzeltmede bulunmadılar, hiçbir çözüm üretmediler. Hiçbir gelişme olmadı, tek yaptıkları otomatik bir mesajla bu sitedeki şikayetime site içerisinde cevap vermek oldu.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Yusuf G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön