Hepsiburada.com Arızalı Telefon!

Sadık A. |

28.08.2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan eşime hediye olarak Sony Eurasia z1 markalı cep telefonu aldım. İlk bir ay telefon ara ara kendiliğinden kapanıyordu. Eşim telefonun kendiliğinden kapandığını söyleyince telefon ile ilgili yorumları okumaya başladım ve yorumların hepsinde kendiliğinden kapanma durumu vardı. Sıfır olarak aldığım telefonu mecburi olarak 2.ayında Hepsiburada.com'a tamir için gönderdim. Ürün tamir edilip tekrar bana geldi ve ilk bir iki hafta sıkıntı yaşamadık sonra tekrar kendiliğinden kapanmaya başladı. Belli ki telefon arızalı ve Hepsiburada sağ olsun ısrarla telefonu tamir zorunluluğunu bana reva görüyor. Şimdi tekrar tamire gönderdim. Ürünün iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sadık A.
  19 Aralık
  13:51

  0507 527 85 43 ulaşmak isterseniz. ya da numaranızı yazında ben arayım sizi.

 • Sadık A.
  19 Aralık
  13:49

  Merhaba
  Tamirden ürünü dün teslim aldım. Haber uygulamasını açıp haber okurken telefon yine kendiliğinden kapandı ve tekrar açıldı. Israrla tamir ettik deyip geri gönderiyorsunuz fakat telefon kendiliğinden kapanıyor. Telefonun arızanın bile bile ısrarla tamir ettik gönderdik diyorsunuz. Arızalı ürün satmayı kendinize başarı olarak görüyorsunuz sanırım. Yeni aldığımız ürünle rezil ettiniz ya bizi bravo diyorum size.

 • 05 Aralık
  10:17

  Sayın Sadık A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LJR-247-57784 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri