Hepsiburada.com Arızalı Tablet!

Büşra C. |

Hepsiburada.com'dan aldığım Mobee s 900 7 beyaz tablet arızalandığı için servise yolladım. Açma kapama tuşunda arıza vardı ve şarj alması sıkıntılıydı. Tablet bana onarıldı diye gönderildiğinde şarja takmamın çalışmadı fişe taktım açıldı. Saatlerce şarjda bıraktım çıkartıp tableti açmaya çalıştığımda yine açılmadı.

Tekrar Hepsiburada.com'a gönderdim ve tekrar onarıldı diye geri gönderildiğinde sonuç aynı oldu. Tabletim 3. defadır serviste ve eğer kendim ararsam bilgi alabiliyorum bunun dışında hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmıyor artık telefonla arayıp dakikalarca bekletilmekten sıkıldım tabletimin akıbetinden haber yok ürün iadesi istiyorum 2 Şubat'tan beri aynı şeyle uğraşıyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  10:40

  Sayın Büşra C.

  Talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan NAJ-747-32762 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Büşra C.
  12 Mayıs
  10:27

  Evet tablet geldi yine çalışmıyor artık şaşırmıyorum parasını aldığınız garanti verdiğiniz ürünü defalarca aynı durumda göndermekten sıkılmadınız mı artık siz paramı istiyorum aldığım kredi kartı hesabına değil kapıda ödemeyle ya da benim kendi hesap numarama yatırın beni şubat ayından beri yeterince mağdur ettiniz. Bir daha asla sizden alışveriş yapmam ben ve kimseye tavsiye etmem.

 • 27 Nisan
  14:29

  Sayın Büşra C.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Büşra C.
  27 Nisan
  14:09

  İlgili kayıt numarası üzerinden giriş yapamıyorum.

 • 21 Nisan
  12:18

  Sayın Büşra C.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan NAJ-747-32762 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri