08 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Arızalı Matkap Sorunu!

Ben 23.03.2013 tarihinde Hepsiburada.com sitesinden bir şarjlı matkap aldım, ürünü teslim aldığım gün arızalı çıktı aynı gün sayfadan aradık, bize sayfadan arıza iade formu doldurun dediler, yaptık aradan 2 gün geçti haber yok yeniden aradık yine aynı şey yine form doldurduk bir 20 gün daha geçti 24 nisanda yine aradım yine form doldurun dediler .

Artık kızdım ve aynı şeyleri yine yapmak istemiyorum 2 gün içinde bana geri dönülüp mağduriyetim giderilmezse sayfayı tüketici haklarına şikayet edeceğimi bildirdim 25 nisan 2013'da tamam,size kargo kodu göndereceğiz o kodla ürünü bize gönderin dediler,bugün 07 Mayıs 2013 bana hala kargo kodu gönderecekler, hala bir gelişme yok...ne olacak .

Ali 95 Okunma

Cevaplar

  • Ali 20 Mayıs 2013

    hiç birşey çözüme ulaştırılmadı

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Ali Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön