Caner M. Teşekkür Mesajı

Kısa süre içerinde tarafıma bilgilendirilerek gerekli sorumluğun yerine getirildiği ve takibini sağlayıp olumlu sonuçlandığı için teşekkürler.

Hepsiburada.com Arızalı Cihaz.

Caner M. |

Hepsiburada.com'dan internet üzerinden mouse siparişi verip aldım. Aldığım ürünün uzun bir süre garantisi var. Cihazı kullanmaya başladığımın 15. günden sonra çalışmamaya hiçbir işlev görmemeye başladı. Aldığım cihaz garantisi devam ediyor. Sağlam bir cihazsa durduk yere neden bozuldu, imalat hatası mı var. Yoksa tarafıma gelen ürün orijinal mi değil. Cihazı geri iade ettim. Bana kalitesiz bozuk ürün vermelerinden dolayı şikayetçiyim. Gönderdiğim cihazının ivedi geciktirmeden tarafıma sağlam yeni bir cihazla değiştirilip gönderilmesi talep etmekteyim.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner M.
  23 Mart
  19:16

  Kısa süre içerinde tarafıma bilgilendirilerek gerekli sorumluğun yerine getirildiği ve takibini sağlayıp olumlu sonuçlandığı için teşekkürler.

 • 18 Mart
  12:59

  Sayın Caner M.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan TGW-231-54839 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri