18 Mart 2015

Hepsiburada.com Arızalı Cihaz.

Hepsiburada.com'dan internet üzerinden mouse siparişi verip aldım. Aldığım ürünün uzun bir süre garantisi var. Cihazı kullanmaya başladığımın 15. günden sonra çalışmamaya hiçbir işlev görmemeye başladı. Aldığım cihaz garantisi devam ediyor. Sağlam bir cihazsa durduk yere neden bozuldu, imalat hatası mı var. Yoksa tarafıma gelen ürün orijinal mi değil. Cihazı geri iade ettim. Bana kalitesiz bozuk ürün vermelerinden dolayı şikayetçiyim. Gönderdiğim cihazının ivedi geciktirmeden tarafıma sağlam yeni bir cihazla değiştirilip gönderilmesi talep etmekteyim.

Caner 356 Okunma

Cevaplar

  • Caner'in Teşekkür Mesajı23 Mart 2015

    Kısa süre içerinde tarafıma bilgilendirilerek gerekli sorumluğun yerine getirildiği ve takibini sağlayıp olumlu sonuçlandığı için teşekkürler.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Mart 2015

    Sayın Caner M. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan TGW-231-54839 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön