03 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Arızalanan Ürünün Tamirini Yapmıyor!

Hepsiburada.com'dan 18.05.2011 tarihinde HP marka dizüstü bilgisayar aldım. Ürünüm yaklaşık 1 hafta önce arızalandı. Onarımının yapılması için arıza talep formu doldurdum. Form onaylandıktan sonra da kendilerine gönderdim. Fakat hiçbir işlem yapılmadan ürünüm geriye gönderilmiş.

Arayıp telefonla sorduğumda öncelikle yetkili servis ile irtibata geçmem gerektiği ve onların bir rapor düzenlemesi gerektiği, bu yüzden işlem yapılmadığı söylendi. HP yetkili servisi ile görüştüğümde böyle bir durum olmadığını söylediler. Belirtmiş olmama rağmen ürünü yanlış adrese teslim ederek ekstra kargo parası ödememe neden oldular. Ürünümün onarımı konusunda hiçbir gayretleri yok. Bir daha asla ürün almayacağım.

Fatih 16 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 03 Mayıs 2013

    Umarım en kısa sürede çözüme ulaşır çünkü garanti süresinin dolmasına da çok az zaman kaldı. Ürünümün hiçbir işlem yapmadan geriye gönderildiği yetmezmiş gibi gönderilen kargoya herhangi bir bildirim eklenmemiş. İnsanız sonuçta bir eksiğimiz olabilir ama ürünün neden işlemsiz iade edildiğine dair herhangi bir bildirim de yapmamışlar. 02.05.2013 saat 12:51:44 itibarıyla çağrı merkezi talebi oluşturmama ve 24 saat geçmesine rağmen de herhangi bir şekilde benimle iletişime geçmediler. Amacım sizlere sorun yaratmak değil kendi sorunumu çözmek. Lütfen biraz daha duyarlı olalım. Satış sonrası memnuniyeti müşteriler için ve firmanın devamlılığı hususunda en önemli etkendir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Fatih G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön