10 Mayıs 2016

Hepsiburada.com Arıza Kaydı İçin Gönderilen Ürün 12 Gün Sonra İşlem Yapılmadan İade Edildi!

Tezgah üstü ve şık olduğundan dolayı Hotpoint Ariston ct ntc ıx2 82227 ürünü 5 ay önce Hepsiburada.com dan satın aldım. 12 gün önce düğmesine bastığımda musluğundan değil de alt kısmından su akıttığını fark ettim. Hepsiburada.com' da kolay iade adı altında çağrı kaydı oluşturdum.

Ürünü taraflarına göndermem için kargo kodu ilettiler. Ürünü orijinal kutusuna koyup ilettim. 10 gün bekledikten sonra servis reddedildi diye durum bilgisi iletmişler. Arayıp sordum parçanın eksik gönderildiğini belirttiler. Şaka gibi!

Eksik olan parça bardağınızın altına koymanız için plastik bir aparat sadece. Ürünün çalışmasına veya kullanılmasına faydası olmayan plastik bir parça. (Parçanın resmi ektedir.)
İşin komik tarafı Ariston genel merkezini aradığımda bu şekilde bir ürünün serviste olmadığını belirttiler kime nereye gönderdilerse artık! Ürünü işlem yapmadan geri yollamışlar.
Sağ olsunlar.

Fatih 670 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Sayın Fatih T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HEA-604-99851 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön