Nihat Gökhan Ü. Teşekkür Mesajı

Gerekli odemeler geri yapıldı, teşekkürler.

Hepsiburada.com Aracılığı İle Mağdur Edildim!

Nihat Gökhan Ü. |

Market satıcısı indirim kapında firmasından 50 adet almış olduğum ürünümü bana fatura edip bu ürüne de 18.07 TL kargo parası ödeyip sonra 1 desi / dosya ile bana başka bir tuvalet askını gönderip bizi mağdur etmişlerdir. Hepsiburada.com ile yaptığımız görüşmeler sonucunda ürünlerin tedarik edilip tarafımıza gönderileceği bildirilmiştir, fakat bu ürünler bize gönderilmedi ve satıcının sistemsel bir hata yaşadığını bu sebepten iadesinin gerçekleştiğini bildirdiler biz iade istemediğimizi defalarca söylememize rağmen, peki bu satıcı sistemsel hata yaşıyor diyelim neden 50 adet ürünün faturasını kesip 1 desi poşete farklı bir ürün koyup tarafımıza kargo yapıyor, demezler mi neden iade talebi açıp fatura kesmeden iade iptal istemedi bu satıcı, sosyal medyada aynı durumu yaşayan 5 kişi daha var. Hepsiburada.com yazıklar olsun! Böyleleri ile iş yapıyorsunuz. Kargo paralarına göz koyuyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihat Gökhan Ü.
  05 Ekim
  00:40

  Gerekli odemeler geri yapıldı, teşekkürler.

 • 19 Ağustos
  13:32

  Sayın Gökhan Ü.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RLC-694-36560 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri